Přednáška "Jak mluvit s dětmi o smrti"

23. 03. 2023 v 17:30 hodin

"Mami, tati, co je po smrti?" Takto začíná nejedna dětská otázka na téma smrti a konečnosti. Kolikrát my dospělí sami nevíme, co je po smrti, natož abychom si povídali si s dětmi o tak těžkém tématu. 

V ČZJ zde
Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s. ve spolupráci se Středočeskou vědeckou knihovnou umožňují neslyšícím (nejen) zúčastnit se přednášky na téma JAK MLUVIT S DĚTMI O SMRTI – tlumočené do českého znakového jazyka. 
       
Přednášet bude Petra Líbová, předškolní pedagožka, Montessori průvodkyně a také vydavatelka nejen dětských knih. Součástí přednášky bude i ukázka dětské literatury s tématem smrti.

Zaujalo vás to? Otevřete diáře a zapište si termín: 23. 3. 2023 (ČT) od 17:30 do 19:30, Velká studovna Středočeské vědecké knihovny, Gen. Klapálka 1641, 272 01 Kladno

Nezapomeňte se ale předem přihlásit na e-mail: kladno@cnn-ops.cz, a to do 20. 3. 2023. Do e-mailu napište, prosím, zda přijdete sami, nebo s dítětem/dětmi – nám a tlumočníkům to usnadní organizaci celé akce. Děkujeme 


O-smrti-2.png
 
top